gdynia-logo-png-transparent2

NASZ FESTIWAL NAGRODZONY

PRZEZ KAPITUŁĘ XIX EDYCJI KONKURSU

„GDYNIA BEZ BARIER”

Zostaliśmy nagrodzeni w konkursie „Gdynia bez barier”

Wyróżniają się wrażliwością na potrzeby innych, motywują do działania i przełamują stereotypy związane z postrzeganiem osób niepełnosprawnych. Znamy laureatów XIX edycji konkursu „Gdynia bez barier”. To osoby, instytucje i organizacje działające na rzecz aktywizacji osób niepełnosprawnych i likwidacji różnorodnych barier związanych z niepełnosprawnościami. Zwycięzcy otrzymali medale i wyróżnienia podczas uroczystej gali, która odbyła się w poniedziałek, 21 maja, w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

XIX edycja konkursu „Gdynia bez barier” za nami. Znamy już autorów najlepszych pomysłów i udogodnień pomagających przełamać stereotypy związane z postrzeganiem osób niepełnosprawnych. W konkursie nagradzane są rozwiązania i inicjatywy (istniejące lub w fazie projektu), które przyczyniają się do likwidowania barier architektonicznych, komunikacyjnych i społecznych, które utrudniają codzienne  życie osobom niepełnosprawnym.

Kapituła konkursu „Gdynia bez barier” przyznała medale i wyróżnienia. Wręczono je w poniedziałek, 21 maja, podczas gali w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

(źródło: gdynia.pl)

a988c32e5ce038e0c5d45eba0315967f

WYRÓŻNIENIE

KRYŚKA

Pomorski Festiwal Małych Form Artystycznych „Nasz Dom – Nasze Życie”, który poprzez działania artystyczne pokazuje, że potrzeba bliskości, miłości i akceptacji, tak jak i nadzieja, są potrzebne w każdym momencie życia człowieka.

FILM PROMOCYJNY

VIDO-RELACJA Z UROCZYSTOŚCI „GDYNIA BEZ BARIER”

FOTO-RELACJA Z UROCZYSTOŚCI „GDYNIA BEZ BARIER”

Pomorski Festiwal Małych Form Artystycznych „Nasz Dom – Nasz Życie”

Od trzech lat, w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, odbywa się  Pomorski Festiwal Małych Form Artystycznych „Nasz Dom – Nasze Życie”. W imprezie biorą udział podopieczni kilku dziennych ośrodków wsparcia i mieszkańcy domów pomocy społecznej z województwa pomorskiego.
Festiwal „Nasz Dom-Nasze Życie” organizuje działająca przy naszym Domu Fundacja „Słoneczna Jesień”. Projekt dofinansowany jest ze środków Gminy Miasta Gdyni.

VIDEO-RELACJE Z POPRZEDNICH EDYCJI

Nadrzędnym celem projektu jest czynne włączenie w działania artystyczne mieszkańców domów pomocy społecznej oraz uczestników dziennych ośrodków wsparcia. Jest to nie tylko doskonała forma terapii, ale też wpływa na wytworzenie wyjątkowej więzi pomiędzy uczestnikami danej społeczności ośrodków pomocy społecznej.

POZDRAWIAMY

Projekt dofinansowany ze środków Miasta Gdyni

PATRONAT HONOROWY

patron logo gotowe

PARTNERZY WYDARZENIA

panel z logo gotowe

PATRONAT MEDIALNY

medialogo gotowe